Radionice

Engleski jezik

Engleski jezik

Upis u toku

U našoj školi možete učiti engleski jezik. Suština i forma nastave prilagođena je trendovima edukacije zastupljenim u Evropi i svijetu. Poštujući potrebe i ritam učenja svakog našeg polaznika, težimo ka tome da u prijatnoj atmosferi naše škole svakom od njih posvetimo maksimalno pažnju, u cilju što efikasnijeg učenja engleskog jezika. Časovi će se odvijati u grupama i individualno (1/1, 1/2). Učenici predškolskog, školskog i srednjoškolskog uzrasta biće raspoređeni po uzrasnim kategorijama i nivou predznanja. Odraslima će se kroz testiranje odrediti nivo predznanja po kojem će se raspoređivati u grupe. Nakon završenog kursa i uspješnog polaganja završnog testa polaznici dobijaju certifikat na kojem je naznačen nivo znanja, u skladu sa principima zajedničkog evropskog referentnog okvira, te stiče dokaz o svom znanju koje se prepoznaje na međunarodnom nivou.

Profesor na kursu (1 Profesor)

DeaNika

Kvalifikovani predavači

DEA NIKA škola za edukaciju i kreativni razvoj nalazi se u centru Banja Luke. U prijatnom ambijentu,
koji je prilagođen radu u malim grupama, nudimo raznolike kurseve i radionice. Namjenjeni su svim
kandidatima zainteresovanim za promjenu ili dopunu vlastitog stepena sručnosti. Veoma važna ulogu
u prilivu novog znanja, podizanju nivoa kompetentnosti, naučnom i sistemskom pristupu ostvaruje se
kroz saradnju sa mnogim stručnjacima, institutima i visoko školskim institucijama.

Primajte novosti

Želite li da dobijate novosti o novostima i dešavanjima? Prijavite se.